Bilmeceler

Bilmeceler ve Cevapları, En Zor Bilmeceler, Komik Bilmeceler ve Kolay Bilmeceler...

Evet, yukarıda gördüğün tüm kategoriler aynı çatıda! Listelediğimiz bilmeceleri okurken, cevaplarını gördüğünde "Ahh ben bunu nasıl düşünemedim!" demekten kendini alıkoyamayacaksın. Okul öncesi bilmecelerin de yer aldığı listelerde zeka geliştiren unsurlar bulabilir ve çocuğunun pratik düşünme konusundaki gelişimi konusunda kendini rahat hissedebilirsin.

Komik
Bilmeceler ve Cevapları

Eh masallarımız ve hikayelerimiz ile çocuklarına hep güzellik, iyilik ve dostluk mesajları verdik. Sıra biraz da onların pratik düşünmelerini geliştirecek farklı aktivitelerde! Hem de kahkahalar eşliğinde...

Bilmecelerimizi cevapları ile birlikte yayınlıyoruz. Bu nedenle ardı arkasına patlayan bir enerji tufanı oluşuyor. Her bir bilmece, düşünme yetisini geliştirirken, zekice düşünülmüş yapıları sayesinde, cevapları ile de güldürüyor.

REKLAM
REKLAM

Zor Bilmeceler

Her şeyin zoru makbuldür! Bİlmecelerin de öyle. Zor bilmeceler, cevaplayını iyi hissettirir. Tabii doğru cevaplar bulunabiliyorsa.

Bizim bilmecelerimiz o kadar zor ki, iddiamız her bir 100 bilmecede ancak ve ancak 10 adet bilmecenin cevabını bulabilirsin!

annemasalokuyor
Ücretsİz, eğİTİCİ VE KISA

Çocuklara Hikaye Oku

Çocuklarınız artık bilindik hikaye kitaplarını okumak istemiyorsa, kocamanbisite.com ile bu artık bir problem değil!

Çocuğunuza her gün farklı bir hikaye okuyabileceğiniz kadar çeşitte hikayeler sunuyoruz.

Üstelik bu hikayeler arasında senin de hikayelerin yer alabilir ve ebeveyn olarak para kazanabilirsin. Tek yapman gereken bizimle iletişime geçmek.

ONLARCA ÇOCUK MASALI VE HİKAYESİ
ŞİMDİ ÜCRETSİZ

Sitemizdeki tüm çocuk masalı ve çocuk hikayeleri sizler için özel olarak yalnızca burada yayınlanmak üzere üretilmektedir.

Eğitici çocuk hikayeleri, uykudan önce hikayeler, yardımlaşma hikayeleri gibi pek çok ilgi çekici ve aranan kategorileri çok yakında daha detaylı olarak tüketebileceksiniz.

Buna ek olarak, çocuk fıkraları ve çocuklar için espriler gibi içerikleri de çok kısa bir süre içerisinde yayına alacağız.

Kocaman Bi' Masal Sitesi, çocuklarınıza ufuk açıcı klasik ve modern masallar ile çocuk hikayeleri okumanıza olanak sağlar. Modern ve güncel tasarım trendlerine uygun olarak tasarlanmış bu masal ve hikaye sitesi ile hedeflediğimiz birincil amaç, dijital araç ve gereçlerin olumsuz etkilediği ebeveyn-çocuk ilişkisine olumlu bir katkı sağlamaktır. Anne ve babalarından hikayeler dinlemiş çocuklar olarak büyüdük ve günümüz çocukları yalnızca youtube videolarından hikaye dinlemesinler istedik, siz ebeveynlere bu siteyi yaptık. Çocuklarınıza yatmadan önce ayıracağınız 10 dakikalık bir hikaye seansı ile onlara harika bir hayal gücü armağan edebilirsiniz. Üstelik çocuk hikayelerinin en güzel yanlarından biri de, öğretici unsurlar barındırmasıdır.

Daha farklı İÇERİKLER ARIYORSAN

DİĞER MASALLARI OKU

Modern masallar

Yeni ve bilinmeyen kısa çocuk masalları
Masalları gör   

Grimm Masalları

En bilindik ve en popüler çocuk masalları
Masalları Gör