Masal Yazarak Para Kazan!

Çocuklara ilham olabilecek harika masallar mı yazıyorsun? Tek yapman gereken bize ulaşmak!

Kocaman Bi' Site, yazdığın masalların yayınlanması için kapılarını sonuna kadar açıyor! Kocaman Bi' Site olarak, içeriklerimizi bağımsız Türk yazarlarından temin ediyoruz. Tek yapman gereken başvuru formunu doldurup örnek bir masal ile bize ulaşmak. Başvurun kabul edildikten sonra güncel fiyatlar üzerinden içeriğin maddi bir değerlemesi sonrası aylık satın alma takvimi oluşturulur. Keyifle yazdığın masallarla para kazanırsın!

Bu başvuruyu yaparak aşağıda bulunan Başvuru Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Başvurunu aldık, hadi bakalım!
Bir şeyler ters gitti... Bir daha dene...

Başvuru Koşulları

Kocaman Bi' Site üzerinden yayınlanmak üzere masal yazmak isteyen adaylar, 18 yaşından büyük olmalı ve ödemelerin yapılacağı banka hesabının yazarın şahsına açılmış olması gereklidir. 18 yaşından küçük bağımsız yazarlar, yasal vasilerinin yazılı beyanı dahilinde Kocaman Bi' Site için içerik üretebilir.

Deneme için gönderdiğiniz içerik veya içerikler, yalnızca olumlu bir anlaşma sağlandığında sitede yayınlanabilir. Başvuru sonrası olumlu bir dönüş alınamadığında içeriğin hakkı yazara aittir ve site üzerinde yayınlanamaz.

Anlaşma sağlanması durumunda, alımı gerçekleştirilen içerikler Kocaman Bi' Site'ye aittir. Yazar tarafından başka bir mecra, ortam veya işletmeye satılamaz veya ticari faaliyet gösterecek şekilde paylaşılamaz.

Yazılan içerikler Kocaman Bi' Site markası altında faaliyet gösteren uluslararası versiyonlar üzerinden çeviri yoluyla tekrar yayınlanabilir. Bu durumda yazar tarafından ekstra bir ücret talep edilemez.