Masal Dinle

Sesli ve Eğitici Masallar

"Masal Dinle" çocuk masalları listesi, çocuğuna masal okumak için vakit bulamadığında çocuğunu rahatça uyutabilmek için başvurabileceğin bir çocuk masalı koleksiyonudur. Sesli olarak hazırlanan masallar ile birlikte, profesyonelce okunmuş bir şekilde çocuk uyutmak artık çok kolay. Tek yapman gereken aşağıdaki kategorilerden birini seçmek ve ardından çocuğunun dinlemesini istediğin masalı seçmek. İyi eğlenceler!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Niçin
Sesli Masal?

Masal dinlemek veya çocuğa masal dinletmek, ebeveynlerin kendileri tarafından masal okumaya vakit bulamadığı zamanlar için düşünülebilecek bir alternatiftir.

Kocaman Bi' Site olarak, masalın çocuğa ebeveyn tarafından okunması taraftarı olsak da, arada bir kaçamak yapmanın kimseye zararı yok.

Sesli masallarımız sayesinde, yorgun geçirilen bir iş gününün yarattığı stresi çocuğna istemeden bile olsa aktarmaktan kurtulabilir, aynı zamanda çocuğunun masal dinleyerek uyuma lüksünün de devamını sağlayabilirsin.

annemasalokuyor
Hangİ

Sesli Masallar Burada?

Sitemizde üretilen tüm özgün masalların sesli versiyonları çok yakında bu sayfa üzerinde yayınlamış olacak.

Özgün masalların yanı sıra, anonim olan ancak yine de halk arasında çokça bilinen ve çocukların çoğu zaman en çok dinlemek istedikleri masallar olan, Sesli Pamuk Prenses Masalı, Sesli Rapunzel Masalı gibi opsiyonlar da erişilebilir durumda olacak. Yani tüm Grimm Kardeşler Masalları sesli bir şekilde dinlenebilecek.

Masal Dinle
UZUN

Masal dinlemenin en güzel yanı, kurallarına uygun bir şekilde tiyatral tonlamalarla okunan bu eserlerin yeterli uzunlukta sürüyor olmaları ve hikayelerin tüm duygularını eksiksiz bir şekilde verebiliyor olmaları.

Uzun masalları dinlerken, anlatıcının yetenekli aktarımı ile birlikte, çocuğun şıp diye uykuya dalacak. Sonra bir gün farkedeceksin ki, büyükler için sesli masallar arıyorsun... (Not: Onları da burada bulabileceksin, merak etme.)

Daha farklı İÇERİKLER ARIYORSAN

DİĞER MASALLARI OKU

Modern masallar

Yeni ve bilinmeyen kısa çocuk masalları
Masalları gör   

Grimm Masalları

En bilindik ve en popüler çocuk masalları
Masalları Gör