Türkçe Peri Masalları

Kısa, Uzun ve Eğitici Peri Masalları - En Yeni Masallar

Çocuğuna peri masalı okuyabileceğin yeni nesil ebeveyn sitemizle, her gün yeni bir masal arama veya uydurma derdine son! Her yaş grubuna özel olarak ayrı ayrı kategorize edilen içeriklerimiz, sürekli yenileniyor ve her geçen gün arşivimize yep yeni masallar ekleniyor. Peri Masalları, kurgusal ve fantastik metin yapısına sahip, çocukların uyumasına yardımcı olan öğretici mesajlar içeren anlatılardır.
REKLAM

Türkçe Peri Masalları
Rahat Uykunun Anahtarı!

Aşağıdaki kategorilerden birini seç ve hemen okumaya başla! Kocaman Bi' Site, çocuğunu uyuturken her gece yeni bir masal arama zahmetinden kurtulman için tasarlandı ve türlü türlü yeni masallar ile sürekli güncellenmeye devam ediyor.

Sürekli yenilenen masal koleksiyonumuzla birlikte tek yapman gereken yalnızca siteyi favorilerine eklemek ve daha önce duyulmamış özgün ve orijinal uyku masallarından birini seçip okumak.

REKLAM
REKLAM

Hem Eğitici, Hem Uzun
Çocuk Masalları

Çocukların uyumadan önce masal dinlemediği bir kültürün veya milletin olmadığını biliyor muydunuz?

Dünyanın her noktasından milyarlarca çocuk birbirlerinden bağımsız bir şekilde masalların ve uyku öncesi öykülerin büyüsüne kapılıyor ve her gece bir yenisini daha dinlemek istiyor.

Bizler de durumun ciddiyetine karşılık olarak, masal türlerimizin arasına öğretici çocuk masalları da ekledik. Bu sayede çocuğuna hem masal okuyabilirsin, hem de ona gündelik bilgileri basit bir şekilde aktarabilirsin.

Öğretici çocuk masallarımız sayesinde el yıkamak, derli toplu olmak, yalan söylememek, arkadaşlığın önemi, dostluğun güzelliği, aile sevgisi gibi temaları çok normal ve hayatın normal akışında çocuğuna aktarabilirsin.

Günlük bİR EYLEM OLARAK

Masal Okuma

Her gece yeni masallar uydurmak ne zordur biliriz. Her çocuğun her gece yeni masallar istediği de herkesin malumu.

Peki bu yeniliğe aç zehir kafaları nasıl sakinleştireceğiz? Tabii ki de onlara istediklerini vererek!

Bizler üzerimize düşeni yapıyoruz ve peşini bırakmadığımız bir hedef olarak her gün yeni bir masal ekliyoruz.

Eğer sen de bu topluluğa katılmak istiyorsan, hemen bize katıl ve senin masalların da dünyanın dört bir yanında okunup küçük dostlarımıza ilham olsun.

İndirilebilir Masal PDF Setleri
YAKINDA ÜCRETSİZ

İçinde yalnızca bir veya birkaç masalın bulunduğu ip incecik kitaplara çılgınlarca para ödemekten yoruldun değil mi?

Seni çok iyi anlıyoruz ve bu nedenle sitemizdeki masallarımızı kitaplaştırarak ücretsiz bir şekilde indirime sunacağız.

Hem de her bir sayfası resimleştirilmiş şekilde. Bu sayede aile ekonomine destek çıkacaksın ama aynı zamanda küçük yavrun masalların büyülü dünyasından mahrum kalmayacak.

Resimli masalların yanı sıra, indirilebilir ve interaktif etkinlik kitapları ise ikinci hedefimiz!

Takipte kal, hayat konforun artarken paran cebinde kalsın.

KategorİLERE GÖRE MASALLARI İNCELE

YAŞLARA GÖRE MASALLAR

İstedİĞİNİZ HER YAŞ GRUBUNA UYGUN MASALLAR İLE

MASAL OKU

Şimdi sitemizdeki uyku masallarını yaşlara göre filtreleyebilirsin. Çocuklar için 1 yaş grubu, 2 yaş grubu, 3 yaş grubu, 3 yaş grubu, 4 yaş grubu, 5 yaş grubu, 6 yaş grubu ve 7 yaş grubu için dilediğin masalı seçip dilediğin içeriğe anında ulaşabilirsin.